Ana Sayfa

 

Firma Profili

 

Damper

 

Karasör

 

Referanslar

 

İletişim

 
.:: Firma Profili ::.

 

KIRATLIOĞLU  DAMPER & KARASÖR  İMALAT SANAYİ'nin temelleri 1975 yılında atılmıştır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır. Firmamız damper ve karasör imalat  sektörünün öncü kuruşlarından biri olmayı başarmıştır.

1975 yılından bu yana kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir. Ülkemizin dört bir tarafında  "KIRATLIOĞLU  DAMPER & KARASÖR" etiketini taşıyan araçlar gurur kaynağımız olmuştur. 

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. Yeni trafik yasalarını çok yakından takip ediyor ve üretimlerimizi tamamen yeni trafik yasalarına uygun olarak yapmaktayız.
 

Konya'da damper ve Karasör  imalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır. Üretimini yaptığımız araç üst yapı, karasör ve damperli üst yapı sektöründe istenilen ve belirtilen kalitelerde imalat yapmaktayız.


Firmamıza şase halinde gelen kamyon ve kamyonetlere her türlü damper ve karasör monte edilmektedir. Her tip Karasöre, kumlama, boyama ve kuşak firmamızca yapılmaktadır.  KIRATLIOĞLU;  deneyim ve becerisini en iyi şekilde kullanarak çağdaş teknolojiyi, kaliteyi, estetiği bünyesinde toplamayı başarmıştır.

Kıratlıoğlu Damper & Karasör İmalat Sanayi olarak; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 

Mehmet KIRATLI

Firma Sahibi