.

.::. Firma Profili

 

 

 

KIRATLIOĞLU DAMPER & KARASÖR İMALAT SANAYİ'nin temelleri 1975 yılında atılmıştır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. Firmamız damper ve karasör imalat sektörünün öncü kuruşlarından biri olmayı başarmıştır.


1975 yılından bu yana kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir. Ülkemizin dört bir tarafında "KIRATLIOĞLU DAMPER & KARASÖR" etiketini taşıyan araçlar gurur kaynağımız olmuştur.


İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. Yeni trafik yasalarını çok yakından takip ediyor ve üretimlerimizi tamamen yeni trafik yasalarına uygun olarak yapmaktayız.


Firmamıza şase halinde gelen kamyon ve kamyonetlere her türlü damper ve karasör monte edilmektedir. Her tip Karasöre, kumlama, boyama ve kuşak firmamızca yapılmaktadır. KIRATLIOĞLU; deneyim ve becerisini en iyi şekilde kullanarak çağdaş teknolojiyi, kaliteyi, estetiği bünyesinde toplamayı başarmıştır.


 

karasör imalatı, ahşap kasa karasör, ikinci el karasör, çelik sac kasa karasör, mdf kasa karasör, ısuzu veco karasör kasası,mitsubishi scania karasör kasası,

mercedes ford karasör kasası, Damper imalatı, karasör imalatı, havuz damper, küçük kasa damper, sac kasa karasör, ahşap kasa karasör, mdf kasa karasör,